Koha e përsosur për të blerë Bitcoin ka mbërritur në StormGain, por ju duhet të veproni shpejt

Koha e përsosur për të blerë Bitcoin ka mbërritur në StormGain, por ju duhet të veproni shpejt
Java e ardhshme do të jetë një kohë kritike për këdo që është i interesuar për Bitcoin (BTC), pasi paraqet një mundësi fitimi që nuk duhet ta humbisni. Ngjarja e planifikuar e përgjysmimit të Bitcoin do të ndodhë më 12 maj 2020. Pas kësaj date, numri i bitcoin-ve që u jepen minatorëve do të përgjysmohet përgjithmonë dhe në mënyrë të pakthyeshme.

Si rezultat, oferta e bitcoin do të ulet në krahasim me kërkesën, gjë që duhet ta bëjë çdo njësi të BTC më të vlefshme. Ky përgjysmim është i integruar në dizajnin e Bitcoin dhe ndodh afërsisht çdo katër vjet. Kemi kaluar dy ngjarje të mëparshme përgjysmuese më parë, dhe çdo herë, çmimi i Bitcoin është rritur ndjeshëm. Kjo nuk ndodhi menjëherë, por u shtri gjatë viteve në vijim.

Kushdo që bleu bitcoin përpara ngjarjeve të mëparshme të përgjysmimit do të kishte përfituar jashtëzakonisht shumë nga investimi i tyre. Këtë maj, ne të gjithë kemi një mundësi tjetër për të hyrë në aksion dhe StormGain do të jetë vendi më i zgjuar për të blerë BTC-në tuaj.

Ekspertët besojnë se çmimi i BTC do të rritet pas përgjysmimit të vitit 2020

Tregtarët dhe investitorët ekspertë të kriptomonedhave janë të ngazëllyer për rritjen e mundshme të çmimit të Bitcoin, pas ngjarjes së përgjysmimit. Një artikull i fundit i Forbes parashikoi se një valë e re milionerësh bitcoin do të shfaqej në maj 2020, falë përgjysmimit. Bloomberg gjithashtu raportoi se ne mund të jemi në prag të një rritjeje masive si në vitin 2017 në Bitcoin, që mund të shohë që çmimi të rritet në qiell. Kjo nuk është vetëm për shkak të përgjysmimit, por sepse raporti përmend gjithashtu paqëndrueshmërinë ekonomike të pandemisë së koronavirusit e ka bërë Bitcoin më tërheqës në krahasim me monedhat fiat.

Njerëzit me ndikim në komunitetin e kriptomonedhave kanë bërë disa parashikime të tyre mbresëlënëse. Miliarderi i njohur i Bitcoin, Tim Draper është i bindur se çmimi i një bitcoin mund të rritet në 250,000 dollarë; Ish-menaxheri i fondit mbrojtës të Goldman Sachs GS, Raoul Pal, parashikon që çmimi i bitcoin do të arrijë në 1,000,000 dollarë brenda 3 viteve pas përgjysmimit, dhe themeluesi i Silk Road Ross Ulbricht parashikon një çmim të çmendur prej 333,000,000 dollarë për bitcoin.

Mbajtësit e Bitcoin gjithashtu po shtojnë gjithnjë e më shumë BTC në rezervat e tyre në pritje të përgjysmimit, i cili tashmë po rrit çmimet. Është koha e përkryer për të blerë bitcoin si investim, por kriptomonedha po bëhet më e shtrenjtë çdo ditë. Për këdo që është ende në gardh për përgjysmimin, shkrimi është në mur dhe është më mirë të blesh tani sesa të pendohesh më vonë.

Koha po mbaron - blini BTC në StormGain me një bonus depozite 15%, interes 10%

Nëse po kërkoni të përfitoni nga rritja e çmimit të Bitcoin pas ngjarjes së përgjysmimit, atëherë StormGain është platforma më e mirë për t'u përdorur. Jo vetëm që StormGain ju lejon të blini shpejt dhe lehtë bitcoin me një kartë krediti ose debiti të rregullt, por ne ofrojmë një bonus depozite deri në 15% dhe një portofol të integruar të sigurt për të ruajtur kriptomonedhën tuaj.
Pasi të keni bitcoin-in tuaj, mund ta mbani atë në portofolin tuaj kripto StormGain dhe të përfitoni nga norma të mëdha interesi deri në 10% në prill. Përndryshe, ju mund të maksimizoni fitimet tuaja duke tregtuar në një treg të ri të bitcoin-it me një shumëzues deri në 200x, likuiditet 100% dhe tarifat më të ulëta në biznes.

I disponueshëm si një aplikacion smartphone ose platformë ueb, StormGain ka fituar disa çmime për dizajnin e tij intuitiv dhe miqësor për përdoruesit, dhe shumë lavdërime për ekipin e tij miqësor dhe të përgjegjshëm të mbështetjes. Edhe nëse jeni krejtësisht i ri në kriptovalutat, është koha e përkryer për të blerë bitcoin dhe për t'u bashkuar me gjeneratën e ardhshme të miliarderëve të bitcoin.

Regjistrimi me StormGain është i thjeshtë dhe zgjat vetëm 5 sekonda. Mos e humbisni! Regjistrohuni tani dhe blini BTC-në tuaj me një bonus depozite prej 15% përpara se përgjysmimi të rrisë çmimin!
Thank you for rating.
PËRGJIGJE NJË KOMENT Anulo përgjigjen
Ju lutemi shkruani emrin tuaj!
Ju lutemi shkruani një adresë të saktë emaili!
Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Kërkohet fusha g-recaptcha!
Lini një koment
Ju lutemi shkruani emrin tuaj!
Ju lutemi shkruani një adresë të saktë emaili!
Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Kërkohet fusha g-recaptcha!